CrazyGecko zawiera dziesiątki funkcji, które pomogą Ci rozwinąć Twoje działania email marketingowe

Projektowanie wiadomości

Kreator maili

Przygotuj indywidualnie kreacje mailingu lub dobierz dla siebie najlepszą z ponad 130 oferowanych przez CrazyGecko. Dysponujemy bazą ponad 130 profesjonalnych szablonów dopasowanych pod każdy rodzaj branży.

Gotowe szablony

Nie musisz tworzyć kreacji mailowych od podstaw. Możesz skorzystać z posiadanych przez Ciebie gotowych rozwiązań. Ściągnij, skopiuj i wklej istniejący już szablon. To proste rozwiązanie, które zajmuje kilka sekund.

Dodawanie i importowanie treści

Istniejące kampanie mailingowe możesz przesłać ze swojego komputera lub importować je ze strony internetowej. Możesz również użyć edytora WYSIWYG.

Prosty edytor WYSIWYG

Funkcja edytora WYSIWYG pozwala w prosty sposób tworzyć od podstaw lub dopasowywać kampanie mailingowe pod swoje indywidualne potrzeby. Dzięki edytorowi tekstowemu podobnemu do stosowanego przez Ciebie programu tekstowego bezproblemowo możesz formatować tekst, wklejać obrazy, dodawać linki i wiele więcej.

Zaawansowany edytor HTML

Użytkownicy mają stały dostęp do edytora HTML bezpośrednio z edytora WYSIWYG. Dzięki temu w każdej chwili można zmieniać koncepcję kampanii mailingowych tak, by dostosować je do indywidualnych potrzeb. Edytor HTML pozwala również rozbudowywać o tysiące rozwiązań treści stworzone w edytorze WYSIWYG.

Szybkie importowanie obrazów

Ściągnij tyle obrazów ile tylko chcesz do swoich kampanii mailingowych. Każde konto zawiera nielimitowany oraz bezpłatny hosting maili.

Personalizacja wiadomości e-mail

Personalizuj swój email dwoma kliknięciami używając takich danych jak imię, wiek lub nazwa firmy. Możesz również tworzyć swoje indywidualne pola obejmujące wszystkie potrzeby jakie posiadasz.

Prawidłowe wyświetlanie w programach pocztowych subskrybentów

Nasze szablony zostały poddane testom, aby działały na wszystkich skrzynkach pocztowych klientów (włączając Yahoo, Hotmail, Gmail i Outlook), co oznacza, że Twoi klienci widzą Twoje wiadomości dokładnie tak jak to zaplanowałeś.

Podgląd kreacji e-mail

Zobacz dokładnie jak wyglądają Twoje maile zanim je wyślesz. Możesz zobaczyć podgląd w wyszukiwarce, większości dostępnych programów pocztowych, urządzeniach mobilnych, a nawet wysyłać wersję testową do siebie.

Historia wysłanych wiadomości

CrazyGecko automatycznie tworzy archiwum wysłanych maili. Archiwum może wyświetlać się na Twojej stronie lub miejscu wspierającym kanały RSS.

Kampanie Mailingowe

Automatyczna rezygnacja z subskrypcji

Przycisk „Wypisz się” ułatwia proces rezygnacji z subskrypcji Twojej kampanii mailingowej, co jest prawnie wymagane w większości państwach.

Automatyczny proces obsługi rezygnacji z subskrypcji

Wszystkie rezygnacje z subskrypcji są przetwarzane automatycznie, co zapewnia pełen komfort Tobie i Twoim subskrybentom.

Wskazówki optymalizujące kampanie

Na prawo od „Wielkiego handlu” możesz zobaczyć wskazówki, triki i rady. Upewnij się, że Twoja kampania mailingowa została zoptymalizowana przed wysłaniem. Dowiedz się jak ją udoskonalić oraz jaka jest najlepsza pora do wysyłania kampanii

Automatyczna obsługa maili odrzuconych

Odrzucone maile (zarówno soft i hard) są przetwarzane i usuwane z Twojej listy automatycznie, co oznacza, że jest ona zawsze aktualna. Możesz również eksportować listę odrzuconych adresów i zobaczyć ich szczegóły.

Przesyłanie i wysyłanie załączników

Oprogramowanie zawiera całkowite wsparcie do ściągania i wysyłania załączników razem z Twoimi mailami.

Obrazy jako załączniki:

Gdy wysyłasz kampanie, możesz wstawić obraz jako załącznik, co oznacza, że mail i przekaz w nim zawarty jest widoczny bez połączenia z Internetem.

Unikanie filtrów antyspamowych

Mail jest analizowany pod kątem kluczowych słów charakterystycznych dla spamu. Raport pokazuje Ci dokładnie co powinno zostać zmienione, oraz co zapewni Ci większą dostarczalność Maili do wielu skrzynek odbiorczych użytkowników.

Link "prześlij do przyjaciela"

Zachęć subskrybentów, by przekierowali maila, dodając w Twojej wiadomości link „prześlij do przyjaciela”. Możesz nawet zobaczyć raport z informacją kto przesłał dalej Twoją wiadomość i kiedy!

Żadnego dublowania maili

Z CrazyGecko nigdy nie będziesz musiał się martwić zdublowanymi mailami. Gwarantujemy, że nigdy nie znajdziesz zdublowanego adresu mailowego na swojej liście.

Wyślij teraz lub później

Mając wsparcie tzw. wysyłania planowanego, możesz szybko wysłać swój mail lub zaplanować jego wysyłkę w późniejszym, bardziej dogodnym terminie.

Wyślij do wielu

Łatwo wysyłaj kampanie mailingowe do wielu adresatów jednocześnie. Zdublowane maile zostaną automatycznie usunięte przed wysłaniem.

Automatyczny podgląd skrzynki odbiorczej

Aby zmaksymalizować oddziaływanie kampanii i ilość kliknięć, ważne jest, aby Twój mail cały czas wyglądał dobrze i nie formatował się. Nie zawsze jest to łatwe. Na szczęście narzędzie CrazyGecko do podglądu skrzynki odbiorczej pokazuje jak Twój mail będzie wyglądał we wszystkich skrzynkach mailowych Twoich klientów (Yahoo, Gmail, Hotmail, Outlook, etc.). Jeśli okaże się, że coś jest nie w tym miejscu co trzeba, wtedy zostaniesz poinstruowany co zmienić, aby zapewnić maksymalną wydajność.

HTML, tekst lub treści złożone:

Stwórz profesjonalne maile HTML, informacyjne teksty mailowe lub połącz te opcje, używając zintegrowanego edytora kampanii. Złożone wiadomości są wysyłane jako HTML i tekst, a kreator maili pokaże, która wersja jest najlepsza.

Wsparcie CAPTCHA

Wyeliminuj działania botów i automatycznych zapisów z Twojej strony. Oferujemy Ci wsparcie systemu CAPTCHA.

Wstrzymanie wysyłania i przywrócenie

Na stronie "zaplanowane maile" możesz zobaczyć listę maili, które czekają na wysłanie. Możesz również przerwać lub wznowić wysyłkę, która jest już w realizacji.

Autorespondery

Tworzenie złożonych autoresponderów

Autoresponderzy to maile, które były na Twojej liście jakiś czas jak np. 24 godziny lub 2 tygodnie i zostają wysłane do kontaktu. CrazyGecko umożliwia Ci stworzenie złożonych, sekwencyjnych autoresponderów dla każdej z Twoich list kontaktów.

Filtrowanie listy odbiorców

Możesz ustawić autorespondera dla Twojej całej listy lub tylko jej części. Program pokazuje, kto wybrał opcję "prześlij więcej informacji" w etapie rejestracji. To oznacza, że możesz przypisywać różnych autoresponderów do jednej listy opartej na spersonalizowanych filtrach, zamiast grupować kontakty w oddzielnych folderach.

Raportowanie wykonanych akcji

Możesz zobaczyć kto otworzył Twojego maila, tak jak w przypadku statystyk dotyczących kampanii mailingowych. Możesz też sprawdzić, które linki zostały kliknięte oraz otrzymywać raporty dotyczące rezygnacji z subskrypcji i maili odrzuconych.

HTML, tekst lub oba (wielozadaniowy)

Stwórz piękne emaile HTML, bogate w informacje teksty emaili lub oba, używając zintegrowanego edytora kampanii. Wielozadaniowe autorespondery są wysyłane jako HTML i tekst a Twoi klienci poczty email subskrybenta dadzą znać, która wersja jest najlepsza.

Zaawansowane funkcje

Testy porównawcze

Dowiedz się, która z Twoich kampanii mailingowych działa najlepiej w oparciu o testy porównawcze: czynne wskaźniki i wskaźniki serii kliknięć. Możesz nawet przeprowadzić testy porównawcze na małej ilości kontaktów i wysyłać automatycznie najlepszy mail do całej listy po uprzednio ustalonym okresie. Możesz testować niezliczone wersje podczas pojedynczych albo częściowych testów.

Autoresponder

Wysyłaj okazjonalne wiadomości promocyjne na takie okazje jak urodziny czy rocznice. Zarządzaj kontaktami, gdy subskrybenci otworzą Twoją wiadomość lub wykonująinną akcję. Dzięki autoresponderom możesz:
- Wysyłać specjalne, okazjonalne wiadomości.
- Dodawać kontakty do listy opartych na konkretnych akcjach, takich jak otwarcie wiadomości lub klikanie konkretnych linków.
- Usuwać z listy kontakty, które nie podejmują akcji.
- Dodawać/Usuwać kontakty z listy.

Automatyczna rejestracja wykonanych akcji

Za każdym razem, gdy subskrybent otrzyma lub otworzy kampanię mailingową lub gdy kliknie w Twoją wiadomość - to zdarzenie będzie automatycznie zarejestrowane na jego profilu. Możesz również zobaczyć całą historię maili, które otrzymał oraz które linki zostały przez niego otwarte.

Ankiety i formularze z informacją zwrotną

Użyj edytora „przeciągnij i upuść", aby szybko stworzyć w pełni spersonalizowaną ankietę, dodaj do niej odnośnik w swojej wiadomości i wyślij do swoich sybskrybentów. Odpowiedzi są zbierane, analizowane i eksportowane do programu Microsoft Excel w celu dalszego przetwarzania.

Rejestracja wydarzeń

Używając wbudowanego systemu, możesz szybko i łatwo zapisywać zdarzenia takie jak telefony i spotkania, opcja znajaduje się obok kontaktów na Twojej liście.

Każdy użytkownik może określać indywidualne wydarzenia, a przypomnienia mogą być dodawane automatycznie do Twojego kalendarza.

Integracja z kalendarzem Google

CrazyGecko w pełni wspiera Twój kalendarz Google. Możesz łatwo dodawać przypomnienia oraz je edytować klikając na opcję „dodaj do kalendarza Google”, zaraz obok każdego pola z datą.

Statystyki i raportowanie

Raportowanie otwarcia wiadomości:

Stworzyłeś i wysłałeś kampanię mailingową, ale nie wiesz, ile osób ją otworzyło i kiedy? W CrazyGecko możesz to łatwo sprawdzić. W okienku ze statystykami, możesz zobaczyć kto dokładnie otworzył Twojego maila. Ułatwią Ci to wykresy graficzne lub szczegółowa tabela z danymi. Masz podgląd na szczegółowy raport z ostatnich 7 dni, 30 dni, ostatniego roku lub więcej.

Śledzenie wykonanych akcji:

Zobacz, które linki zostały kliknięte, przez kogo i kiedy. Możesz kontrolować leady, oraz sprawdzić, kto wykazał zainteresowanie produktami klikając na link w Twojej wiadomości. Analizuj i sprawdzaj, kiedy najlepiej nawiązywać kontakt z subskrybentami.

Integracja Google Analytics:

Podczas wysyłania kampanii mailingowej, możesz wpisać szczegółowe informacje w Google Analytics, a kod referencyjny zostanie dodany do wszystkich linków w Twoim mailu. Będziesz miał pełną kontrolę nad ilością wizyt i sprawdzisz konwersję e-commerce dla tych kampanii.

Śledzenie odrzuconych maili:

Odrzucone maile są obsługiwane automatycznie co widoczne jest na szczegółowych raportach. Pokażą Tobie, który adres mailowy został odrzucony, kiedy i dlaczego. Opisują dokładną przyczynę błędu maila, taką jak np. „adres mail nie istnieje”.

Rezygnacja z subskrypcji:

Zobacz statystyki rezygnacji z subskrypcji dla każdej kampanii mailingowej, którą wysyłasz. Możesz zobaczyć szczegóły każdego użytkownika maila, który się wypisze i zobaczyć wskaźnik zgodny ze wskaźnikami otwierania i odrzucania.

Przesyłanie do innych:

Zobacz jak skuteczna jest Twoja kampania mailingowa. Dysponujesz kompletnymi danymi, które dotyczą wykonanych działań: kto przesłał Twojego maila dalej i kiedy to nastąpiło.

Funkcje do zarządzania kontaktami

Lista zarządzania:

Wiadomości nie będą trafiać do spamu, jeżeli będziesz miał dobrze przygotowaną listę kontaktów. Odrzucone maile lub te, które dokonały rezygnacji odrzucaj ze swojej wysyłki.

Dodawaj lub importuj kontakty:

Wpisuj kontakty jeden po drugim lub importuj istniejące z Microsoft Excel, Outlooka lub pliku CSV.

Internetowe formy rejestracji:

Łatwo twórz spersonalizowane formularze rejestracyjne używając różnych przygotowanych już szablonów i dodawaj je do Twojej strony.

Spersonalizowany dobór informacji:

Twórz różne pola do wypełnienia, aby uzyskać dodatkowe informacje takie jak lokalizacja, zainteresowania, nazwisko, numer telefonu i inne. Możesz wtedy szczegółowo określić grupy docelowe pod konkretne wymagania kampanii mailingowych.

Tworzenie różnorodnych list kontaktowych:

Stwórz różnorodną listę mailingową oraz grupuj kontakty opierając się na typie lub źródle leada, np:”subskrybenci newslettera” i „leady sprzedażowe”.

Subskrybcja z potwierdzeniem:

Twoje listy będą przejrzyste i uporządkowane, jeżeli będziesz na bieżąco je aktualizował poprzez weryfikację nowych subskrybentów.

Modyfikacja szczegółów dotyczących subskrypcji:

Każdy subskrybent na Twojej liście może modyfikować swoje dane takie jak adres mail, imię, preferencje i więcej.

Grupowe usuwanie kontaktów:

Usuwaj duże grupy kontaktów ze swojej listy. Możesz kasować kontakty całkowicie lub oznaczać je jako wypisane, po to, aby nie otrzymywały nowych wiadomości, które wysyłasz.

Skuteczne grupowanie listy:

Filtruj kontakty i przypinaj je do poszczególnych grup opartych na informacjach takich jak miejsce zamieszkania lub zainteresowania.

Lista ”nie wysyłaj maili”:

Urządzenie blokujące pozwala Ci na zaprzestanie wysyłania maili do kontaktów, które nie powinny ich otrzymywać.

Dostosowany do klienta podgląd kontaktów:

Gdy przeglądasz swoja listę kontaktów używając ”trybu filtracji”, możesz filtrować, które szczegóły kontaktu Cię interesują i których informacji potrzebujesz szybko.

Funkcje zgodności CAN-Spam

Rezygnacja z mailingów za jednym kliknięciem:

Przycisk „Wypisz się” ułatwia proces rezygnacji z subskrypcji Twojej kampanii mailingowej, co jest prawnie wymagane w większości państwach.

Automatyczna obsługa maili odrzuconych:

Odrzucone maile (zarówno soft i hard) są przetwarzane i usuwane z Twojej listy automatycznie, co oznacza, że jest ona zawsze aktualna. Możesz również eksportować listę odrzuconych adresów i zobaczyć ich szczegóły.

Lista ”nie wysyłaj maili”:

Urządzenie blokujące pozwala Ci na zaprzestanie wysyłania maili do kontaktów, które nie powinny ich otrzymywać.

Subskrybcja z potwierdzeniem:

Twoje listy będą przejrzyste i uporządkowane, jeżeli będziesz na bieżąco je aktualizował poprzez weryfikację nowych subskrybentów.

Cyfrowe funkcje

100% oprogramowanie ”Private Label”:

Agencje cyfrowe, graficy komputerowi oraz klienci mogą w kilka minut dodać prywatną etykietę do każdego aspektu oprogramowania, włączając logo i tekst ”powered by”.

Różne konta użytkownika:

Każdy użytkownik ma swoja własną listę autoresponderów, kontaktów itd., a także własne zezwolenia, które możesz konfigurować.

Ograniczenie szybkości maila:

Ograniczenie prędkości maila dla każdego użytkownika. Narzuć limit na maile na godzinę, miesiąc i określ liczbę maili przeznaczonych do wysłania.

Limit ilości list:

Możesz narzucać ograniczenie dotyczące ilości kontaktów na liście, które może stworzyć użytkownik lub nawet całkowicie zablokować ich zdolność do tworzenia nowych list.

Zintegrowany XML API:

Niezawodne XML API może być używane do dodawania i usuwania kontaktów na liście, a także odzyskiwania i aktualizowania szczegółów tych kontaktów.

Efektywne oprogramowanie:

Oprogramowanie może obsłużyć tysiące użytkowników wysyłających miliony maili i autoresponderów jednocześnie, dzięki profesjonalnemu i precyzyjnie zaplanowanym wsparciu dla użytkowników.

Ustawienia SMTP dla użytkownika:

Opcjonalne ustawienia SMTP dla użytkownika umożliwiają Ci rozróżnienie, który serwer mailowy powinien zostać użyty, aby wysłać kampanię mailingową. Jeśli żadne ustawienia SMTP nie zostały sprecyzowane, wtedy zostanie użyty domyślny serwer mailowy.

Integracja z SMTP.com:

Jeśli masz dużo klientów, lecz nie masz swojego własnego serwera mailowego SMTP, w tym wypadku korzystaj z platformy SMTP.com, która daje Ci optymalny serwer mailowy. Możesz go używać do wysyłania kampanii mailowych.

Otwarty kod źródłowy PHP:

Kod źródłowy (łącznie z licencją) jest niekodowany i może być modyfikowany według potrzeb.

Szablony Mail dla użytkownika:

Możesz tworzyć i załadować spersonalizowane szablony mailowe dla każdego użytkownika. Te szablony nie będą widoczne dla innych użytkowników po zalogowaniu.

Strona „moje konto”:

Twoi użytkownicy mogą modyfikować swoje własne dane łącznie z hasłem i informacjami kontaktowymi.

Wsparcie strefowo-czasowe dla użytkownika:

Serwery są zmieniane zgodnie ze strefą czasową, jaka odpowiada lokalizacji użytkownika, ułatwiając zarządzanie datami i godzinami przy ustalaniu harmonogramu kampanii mailingowych.

Statystyki użytkownika:

Każdy użytkownik posiada dostęp do własnych statystyk, gdzie może zobaczyć, wydrukować i eksportować raporty takie jak otwarcie maila, śledzenie klików i innych opcji.

250 stron instrukcji użytkownika:

Prywatna, oznaczona instrukcja użytkownika mieści się na 250 stronach i wyjaśnia wszystkie funkcje oprogramowania. Zawiera również pełną instrukcję dotycząca tego, jak zacząć korzystać z programu, dzięki czemu można jej używać nawet bez wiedzy technicznej. W łatwy i przystępny sposób możesz tworzyć, wysyłać i śledzić swoje pierwsze kampanie mailingowe.

500+ jak korzystać z instrukcji:

„Help link” w środku oprogramowania łączy od razu z VIEWKB.com- naszą prywatną bazą informacji, która zawiera ponad 500 instrukcji i odpowiedzi do najczęstszych zapytań dotyczących mail marketingu.

Kontrolowany harmonogram zadań:

Wsparcie oparte na wyszukiwarce do zarządzania realizacją zaplanowanych zadań (takich jak autoresponder lub przetwarzanie odrzuconych maili) oznacza, że szybko znajdziesz rozwiązanie, którego szukałeś.

Publikuj wiadomości:

Dodaj wiadomość do ekranu startowego, aby była widoczna dla wszystkich użytkowników wyszukiwarki internetowej.

Wysyłasz duże ilości wiadomości email? Wypróbuj nasze dedykowane rozwiązanie!

Czytaj więcej

©2016 - 2020 All right reserved CrazyGecko. Privacy policy and Terms of Use